Замовити дзвінок
Залишити заявку
 

Клієнтам

Умови доставки

 • Відразу після оформлення замовлення з Вами зв'язується наш менеджер і уточнює час і адресу доставки
 • Доставка по Києву здійснюється в день замовлення поліса. Вартість адресної доставки по   м. Київ - безкоштовна. Час доставки залежить від поточного навантаження кур'єрів
 • У разі великого навантаження кур'єрів, час доставки може за погодженням з Вами переноситься на наступний день до 12:00
 • Доставка договорів страхування в регіони здійснюється через Нову Пошту, але при бажанні клієнта, можуть розглядатися інші служби доставки. Вартість поштових послуг становить 20 гривень
 • Електронні поліси - клієнт отримує на електронну пошту відразу після оплати

Умови оплати

 1. Грошовий переказ на карту ПриватБанку
 2. Самостійна оплата по квитанції через термінали самообслуговування, інтернет-банкінг або готівкою в касі банку
 3. Оплата готівкою при отриманні поліса в обраному відділенні Нової Пошти
 4. Оплата готівкою кур'єру

Угода

Ця Угода (далі - Угода) укладається між компанією Інброк, що надає доступ до послуг ресурсу сайту http://inbrok.ua/ (далі по тексту-сайт), і приватною особою - читачем, який відвідав сторінки сайту, або скористався хоча б одним із сервісів, що надаються в рамках сайту (далі по тексту - користувачі сайту).

Ця Угода регулює порядок збору, використання і розголошення адміністрацією сайту інформації про приватну особу, яка може бути визнана конфіденційною або є такою за визначенням і може поширюватися лише за згодою осіб, які обмежили доступ до інформації, а за відсутності такої згоди - лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Угодою користувач надає Інброк згоду і право на запис, обробку та зберігання (в тому числі електронне) інформації, його реєстраційних та облікових записів, що використовуються для обробки, зберігання, використання (реєстрації, накопичення і т.п. інформації в зв'язку з діяльністю). Користувач підтверджує і погоджується з тим, що його облікові записи (персональна і / або ідентифікуюча інформація), які стають відомі Інброк в ході виконання угоди, можуть зберігатися, оброблятися (використовуватися і т.п.) як в ході виконання угоди, так і по закінчення його дії.

Вносячи свої дані на сайт, користувач автоматично погоджується з умовами Угоди та зобов'язується їх дотримуватися.

Угода діє для всіх веб-сайтів Інброк. Також на сайті Інброк можуть розміщуватися посилання на сайти інших компаній при переході на які Користувач залишає сайт Інброк.

Методи забезпечення та конфіденційність на інших сайтах Інброк не контролює.

Джерела, використання і безпека інформації

Інформація, яка викладена в цій Угоді може бути персоніфікованою (прямо відноситься до конкретної особи чи асоціюється з ним) і не персоніфікованої (дані про відвідувача сайту отримані без прив'язки до конкретної особи), доступна наступними способами:

 • при листуванні адміністрації з користувачами сайту за допомогою електронної пошти
 • інформація (персональна: ім'я, прізвище, контакти) надається користувачами при реєстрації на сайті, в рамках заходів, що проводяться адміністрацією сайту, опитуваннях, заявках, формах зворотного зв'язку, внесення записів до реєстраційних онлайн-форм, оформлення договорів, а також при виборі виду страхування. Дана інформація (персональна) буде передана банкам безпосередньо після натискання кнопки підтвердження
 • технічна інформація - дані про Інтернет-провайдера користувача, IP-адресу користувача, характеристиках використовуваного ПК і програмного забезпечення, а також дані зібрані за допомогою «cookie»

Безпека

Інброк не передає дані, зібрані про користувачів веб-сайтів Інброк третім особам, крім випадків, передбачених у законодавстві України, які стосуються національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Інброк не несе відповідальності з виплати компенсації в разі відмови страхової компанії.

Вся інформація яка знаходиться на даному сайті заснована на офіційних даних безпосередньо від страхових компаній.

В разі заявок на покупку страхування в регіонах, вся інформація передається обраної покупцем страхової компанії тільки після підтвердження даної угоди.

При виявленні незаконного поширення інформації користувач зобов'язаний негайно повідомити про це Інброк з метою припинення незаконного розкриття інформації. Якщо користувач знав або міг знати про незаконне розкриття інформації і не повідомив про це Інброк такі його дії будуть розцінені Інброк як згоду користувача на розкриття інформації, в результаті чого з Інброк знімається будь-яка відповідальність за розкриття інформації.

До Інброк не можуть бути пред'явлені претензії з приводу інформації, в разі якщо таке розкриття було зроблено самим користувачем або з його згоди.

Прикінцеві положення

Відвідуючи сторінки сайту і / або заповнюючи форму реєстрації на сайті, користувач автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.

Поправки і зміни до Угоди можуть бути внесені Інброк без попереднього повідомлення. Нова редакція Угоди вступає в силу з моменту її опублікування.

Діяльність адміністрації сайту, а також будь-які претензії, суперечки, офіційні звернення будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.

Адміністрація сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені користувачами або третіми сторонами.


Багато з нас, при виборі того чи іншого бізнес-партнера, дотримуються рекомендацій друзів, рідних, різноманітним рейтингам та спеціалізованим форумам в Інтернеті, а також бренду та місцерозташуванням того чи іншого постачальника. Не рідко на наш вибір впливають різні акції, бонуси і подарунки, хоча потрібно розуміти, що все одно хтось за це заплатить, і вже, швидше за все - не продавець.

Для вибору страхової компанії при покупці поліса ОСЦВ, безумовно, можна покладатися на вищенаведені аргументи. Ми ж розглянемо вибір СК, при рівних інших умовах, тому що думки людей, навіть в колі друзів, можуть бути різними по одній Компанії: комусь швидко виплатили, комусь довше, комусь нагрубили, і т.д. (Суб'єктивні фактори).

Перше що Вам необхідно зрозуміти - для чого Вам потрібен цей продукт (поліс ОСЦВ)?

Якщо тільки «папірець» для поліції, і Ви впевнені, що проблеми постраждалої сторони ніколи не будуть Вашими - то Ваш критерій - ціна. Де дешевше, там і беріть, не звертаючи уваги ні на бренд Компанії, ні на умови (франшизу), ні на справжність документа. Але дана стаття - не для цієї категорії людей.

Для свідомих громадян, які відповідальні за свої дії перед іншими учасниками дорожнього руху, ми рекомендуємо звертати увагу на:

 1. Рівень страхової компанії - це ймовірність переходу проблеми від потерпілого (де Ви винуватець ДТП), безпосередньо, до Вас. Звісно, рівень компаній з іноземним капіталом, представлених на нашому страховому ринку і мають багаторічну історію за кордоном - найвищий. Ці Компанії завжди виконають свої зобов'язання, відповідно до умов договору. Також є ряд вітчизняних гравців, які прагнуть досягти рівня послуг Європейської якості, але дуже залежні від зміни ситуації в Країні, а також настроїв акціонерів. Ми постійно відслідковуємо такі Компанії і ті, хто відповідає вимогам на сьогодні і в найближчій перспективі (мінімум 1 рік) - представлені у нас на сайті.
 2. Участь СК в добровільному об'єднанні з надання послуги з прямого врегулювання. Цей список постійно змінюється, і при розрахунку вартості поліса на нашому сайті, дана інформація вказана. Суть цього об'єднання - потерпілий отримуватиме відшкодування від тієї Компанії, де ВІН САМ КУПИВ ПОЛІС. Потім страхові самі між собою розбираються по регресу від Компанії - винуватця. Тому, якщо у більшості учасників дорожнього руху будуть поліса компаній, що входять до цього об'єднання - то і виплати між ними будуть проходити і швидше і якісніше. А це, в свою чергу, збільшить рівень задоволеності водіїв і розуміння значущості даного виду страхування.
 3. Звертати увагу на проведення різних акцій, бонусів і знижок при купівлі супутніх продуктів. Ці маркетингові прийоми також враховані та описані в пропозиціях на нашому сайті.

ВДАЛОГО ВИБОРУ!

Для того, щоб підтвердити наявність страхування цивільної відповідальності, водієві транспортного засобу необхідно надати діючий страховий документ представнику уповноважених органів для подальшої його перевірки. Для підтвердження недостатньо пред'явити спеціальний стікер, потрібен саме страховий поліс. Це ж правило в рівній мірі діє і на страховку "Зелена карта", діючий страховий сертифікат потрібно надати Державній прикордонній службі України під час перетину кордону країни на автомобілі.

Поліс ОСЦВ - це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Купуючи цей вид страхування, в разі ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію витрат на ремонт транспортного засобу і лікування, якщо винуватцем аварії є власник поліса ОСЦВ.

КАСКО - це вже не страховка від відповідальності, це страхування автомобіля. В цьому випадку, страхова компанія покриває ремонт машини при настанні страхових випадків, зазначених у договорі. Страхова компанія здійснює виплату безпосередньо власникові договору, незалежно від його вини в ДТП.

Ідеальне співвідношення, це володіння обома видами полісів. Тоді, у разі ДТП, водій убезпечить себе від витрат по ремонту свого авто і від компенсації завданої ним шкоди потерпілому.

Суть поліса ДЦВ в тому, що він не є обов'язковим, але його покупка може істотно полегшити життя водієві. Страховий поліс Добровільної Громадянської Відповідальності збільшує страхову суму по   ОСЦВ.   ОСЦВ не завжди може повністю покрити всі витрати за завдану шкоду, так як ліміти за цим договором становлять 100 тис. грн. по майну третіх осіб.   Не завжди можна себе убезпечити від непередбачених витрат, особливо якщо зіткнувся з новим, дорогим позашляховиком.   Купуючи додаткову страховку, автомобіліст отримує можливість захистити себе від чималих грошових витрат   (від 100  тис. грн. до 1 млн. грн.)  на відшкодування збитку, що не зможе покрити обов'язкове страхування.

Щоб перевірити справжність поліса онлайн, потрібно відправити запит в ЦБД Моторного Транспортного Страхового Бюро. Для цього необхідно вписати номер машини або номер страховки і натиснути на пошук ( www.mtsbu.ua ). Якщо база не знаходить розшукуваний номер, то варто відправити запит повторно, перевіривши дані. Це може бути викликано затримкою при внесенні, якщо поліс був оформлений нещодавно. В цьому випадку, має сенс відправка нового запиту через пару днів. База може видавати на один запит кілька варіантів відповіді. Це обумовлено тим, що транспорт різних категорій може перебувати під одним номером.

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився? Вкажіть Ваші контактні дані та терміни закінчення дії поточного поліса,
 і ми заздалегідь повідомимо Вас, запропонувавши найкращий варіант продовження послуги
АКЦІЯ!
Для жителів житлового
масива «Оазіс»
Страхування квартири
всього за
30грн./кв.м.
Детальніше