Замовити дзвінок
Залишити заявку

КАСКО

«Що таке КАСКО?»

КАСКО - це вид страхування, застосовуваний для автомобілів, зареєстрованих в МВС України. Щоб оформити поліс, Страхувальник повинен володіти транспортним засобом на законних підставах. У разі шкоди або непередбаченої ситуації, страхова компанія повністю покриває витрати на відновлення ТЗ. Цей поліс не страхує пасажирів або будь-які види вантажу, що перевозиться в момент події.

Існує два види страхового поліса КАСКО в Україні:

  • Повне КАСКО. Страховка від будь-якого типу пошкоджень або викрадення авто.
  • Часткове КАСКО. Страхування виключно від шкоди (ДТП).

КАСКО комплексно страхує транспорт від усіляких загроз і непередбачуваних подій, таких як пожежі, вибухи, катаклізми, аварії, крадіжки транспорту або його комплектуючих, акти хуліганства, умисна шкода і будь-які зовнішні фізичні впливи.

«Скільки коштує КАСКО?»

КАСКО є одним з дорогих видів страхування автотранспорту. Ціни на КАСКО формують самі страхові компанії, і ця вартість не залежить від будь-яких інших інстанцій. Також страховик залишає за собою право відмовитися від надання страхових послуг, якщо автомобіль не відповідає за деякими параметрами. При укладанні договору, варто звернути увагу на обраний компанією вид компенсації (готівковий розрахунок або ремонт).

У формуванні ціни на КАСКО існує таке поняття, як франшиза. Це відсоток від вартості автомобіля, який страховик не буде оплачувати. Величина даного пункту обговорюється по кожному прописаному виду ризику в процесі укладення договору. За допомогою додавання в поліс франшизи, ціна на КАСКО значно зменшується і, чим більше відсоток, тим дешевше страховка.

«Як розрахувати КАСКО?»

Ціна на КАСКО розраховується в індивідуальному порядку в залежності від ряду показників, таких як експлуатаційні характеристики транспорту, термін експлуатації, стаж водія і величина відсотку франшизи. Також враховується страхова історія власника автомобіля в цій та інших компаніях.

При купівлі КАСКО в Києві автовласникові дається можливість оплатити поліс одноразово або розбити суму на кілька частин.

Калькулятор КАСКО, представлений на сайті inbrok, дозволяє попередньо розрахувати приблизну ціну страхового поліса за допомогою введення даних про автомобіль і його власника. Розрахунок за допомогою калькулятора не вимагає додаткових навичок або знань. Замовляючи страховку за допомогою сервісу inbrok, також можна відправити заявку, подзвонити по телефону +38 (097) 201 08 08 або замовити зворотній зв'язок.

«Де оформити КАСКО?»

Сервіс inbrok дозволяє придбати страховий поліс, не виходячи з дому. Оформлення КАСКО відбувається за допомогою професійної консультації та індивідуального підбору оптимальних пропозицій від перевірених страхових компаній України.

Такий підхід до замовлення поліса дає додаткові можливості:

  • Економія коштів. Вибираючи між різними страховиками з їх індивідуальними знижками і акціями, клієнт економить чималу суму грошей.
  • Нові можливості. На сайті представлені, як постійні, так і нові умови укладення договорів.
  • Консультування з фахівцем.
  • Велика кількість інформації. Клієнт розглядає умови і тарифи різних компаній, не звертаючись до кожного з них.

Багато з нас, при виборі того чи іншого бізнес-партнера, дотримуються рекомендацій друзів, рідних, різноманітним рейтингам та спеціалізованим форумам в Інтернеті, а також бренду та місцерозташуванням того чи іншого постачальника. Не рідко на наш вибір впливають різні акції, бонуси і подарунки, хоча потрібно розуміти, що все одно хтось за це заплатить, і вже, швидше за все - не продавець.

Для вибору страхової компанії при покупці поліса ОСЦВ, безумовно, можна покладатися на вищенаведені аргументи. Ми ж розглянемо вибір СК, при рівних інших умовах, тому що думки людей, навіть в колі друзів, можуть бути різними по одній Компанії: комусь швидко виплатили, комусь довше, комусь нагрубили, і т.д. (Суб'єктивні фактори).

Перше що Вам необхідно зрозуміти - для чого Вам потрібен цей продукт (поліс ОСЦВ)?

Якщо тільки «папірець» для поліції, і Ви впевнені, що проблеми постраждалої сторони ніколи не будуть Вашими - то Ваш критерій - ціна. Де дешевше, там і беріть, не звертаючи уваги ні на бренд Компанії, ні на умови (франшизу), ні на справжність документа. Але дана стаття - не для цієї категорії людей.

Для свідомих громадян, які відповідальні за свої дії перед іншими учасниками дорожнього руху, ми рекомендуємо звертати увагу на:

  1. Рівень страхової компанії - це ймовірність переходу проблеми від потерпілого (де Ви винуватець ДТП), безпосередньо, до Вас. Звісно, рівень компаній з іноземним капіталом, представлених на нашому страховому ринку і мають багаторічну історію за кордоном - найвищий. Ці Компанії завжди виконають свої зобов'язання, відповідно до умов договору. Також є ряд вітчизняних гравців, які прагнуть досягти рівня послуг Європейської якості, але дуже залежні від зміни ситуації в Країні, а також настроїв акціонерів. Ми постійно відслідковуємо такі Компанії і ті, хто відповідає вимогам на сьогодні і в найближчій перспективі (мінімум 1 рік) - представлені у нас на сайті.
  2. Участь СК в добровільному об'єднанні з надання послуги з прямого врегулювання. Цей список постійно змінюється, і при розрахунку вартості поліса на нашому сайті, дана інформація вказана. Суть цього об'єднання - потерпілий отримуватиме відшкодування від тієї Компанії, де ВІН САМ КУПИВ ПОЛІС. Потім страхові самі між собою розбираються по регресу від Компанії - винуватця. Тому, якщо у більшості учасників дорожнього руху будуть поліса компаній, що входять до цього об'єднання - то і виплати між ними будуть проходити і швидше і якісніше. А це, в свою чергу, збільшить рівень задоволеності водіїв і розуміння значущості даного виду страхування.
  3. Звертати увагу на проведення різних акцій, бонусів і знижок при купівлі супутніх продуктів. Ці маркетингові прийоми також враховані та описані в пропозиціях на нашому сайті.

ВДАЛОГО ВИБОРУ!

Для того, щоб підтвердити наявність страхування цивільної відповідальності, водієві транспортного засобу необхідно надати діючий страховий документ представнику уповноважених органів для подальшої його перевірки. Для підтвердження недостатньо пред'явити спеціальний стікер, потрібен саме страховий поліс. Це ж правило в рівній мірі діє і на страховку "Зелена карта", діючий страховий сертифікат потрібно надати Державній прикордонній службі України під час перетину кордону країни на автомобілі.

Поліс ОСЦВ - це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Купуючи цей вид страхування, в разі ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію витрат на ремонт транспортного засобу і лікування, якщо винуватцем аварії є власник поліса ОСЦВ.

КАСКО - це вже не страховка від відповідальності, це страхування автомобіля. В цьому випадку, страхова компанія покриває ремонт машини при настанні страхових випадків, зазначених у договорі. Страхова компанія здійснює виплату безпосередньо власникові договору, незалежно від його вини в ДТП.

Ідеальне співвідношення, це володіння обома видами полісів. Тоді, у разі ДТП, водій убезпечить себе від витрат по ремонту свого авто і від компенсації завданої ним шкоди потерпілому.

Суть поліса ДЦВ в тому, що він не є обов'язковим, але його покупка може істотно полегшити життя водієві. Страховий поліс Добровільної Громадянської Відповідальності збільшує страхову суму по   ОСЦВ.   ОСЦВ не завжди може повністю покрити всі витрати за завдану шкоду, так як ліміти за цим договором становлять 100 тис. грн. по майну третіх осіб.   Не завжди можна себе убезпечити від непередбачених витрат, особливо якщо зіткнувся з новим, дорогим позашляховиком.   Купуючи додаткову страховку, автомобіліст отримує можливість захистити себе від чималих грошових витрат   (від 100  тис. грн. до 1 млн. грн.)  на відшкодування збитку, що не зможе покрити обов'язкове страхування.

Щоб перевірити справжність поліса онлайн, потрібно відправити запит в ЦБД Моторного Транспортного Страхового Бюро. Для цього необхідно вписати номер машини або номер страховки і натиснути на пошук ( www.mtsbu.ua ). Якщо база не знаходить розшукуваний номер, то варто відправити запит повторно, перевіривши дані. Це може бути викликано затримкою при внесенні, якщо поліс був оформлений нещодавно. В цьому випадку, має сенс відправка нового запиту через пару днів. База може видавати на один запит кілька варіантів відповіді. Це обумовлено тим, що транспорт різних категорій може перебувати під одним номером.

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився? Вкажіть Ваші контактні дані та терміни закінчення дії поточного поліса,
 і ми заздалегідь повідомимо Вас, запропонувавши найкращий варіант продовження послуги
АКЦІЯ!
Для жителів житлового
масива «Оазіс»
Страхування квартири
всього за
30грн./кв.м.
Детальніше