Замовити дзвінок
Залишити заявку

Туризм

Страхування при виїзді за кордон

«Що таке Туристичне страхування?»

Туристична страховка дає можливість убезпечити себе і членів Вашої родини від непередбачених грошових витрат під час зарубіжної поїздки, які викликані розладом здоров'я, нещасним випадком або іншими схожими неприємностями.

Страховка для виїзду за кордон захищає від непередбачених медичних, юридичних чи інших витрат під час перебування за кордоном. Страхуванню підлягають витрати на лікування, транспортування і проживання при захворюванні або нещасному випадку.

Залежно від мети поїздки та бажаного рівня страхового відшкодування, туристичне страхування в Україні надає вибір програм. Максимальна програма розрахована на будь-який вид відпочинку, не має вікових обмежень і включає страхування активних видів спорту. Вартість такого пакета страхових послуг вище, як і сам рівень захисту.

«Скільки коштує туристична страховка?»

Можливі два види отримання страхового відшкодування: в першому випадку витрати на пряму сплачує страховая компанія, в той час як другий спосіб передбачає самостійну сплату витрат з подальшим відшкодуванням страховою компанією безпосередньо страхувальнику після надання всіх необхідних документів.

Ціна на страховку за кордон залежить від ряду обставин, починаючи з бажаної країни і закінчуючи обраним видом страхового відшкодування.

Основні критерії, які впливають на вартість страховки для виїзду за кордон:

  • Страхова компанія. Ціна змінюється через статус, розташування і внутрішньої цінової політики страховика.
  • Хто саме застрахований (кількість і вікові категорії людей). При включенні в страховку дітей і літніх людей –ціна внеску вище.
  • Розмір страхової суми.
  • Ризики через причини виїзду (відпочинок, робота, навчання і т.д.)
  • Перелік страхових ризиків, які включені в поліс. При додаванні додаткових пунктів – ціна збільшується.

«Як розрахувати Туристичну страховку?»

Швидко розрахувати страхування туриста можна за допомогою простого онлайн-калькулятора (в процесі розробки) на сайті inbrok, вказавши потрібні дані про страхувальника і пункті призначення в декількох полях. Головне точно знати, з якою метою відбувається поїздка, куди і що там чекає. Щоб правильно вибрати і оформити страховий поліс, необхідно прорахувати можливі ризики, що підстерігають в чужій країні.

Туристична страховка в Києві оформляється в онлайн-режимі за допомогою кількох простих кроків:

  • Заповнення спеціальної форми для попереднього розрахунку.
  • Заповнення рядка особистих даних і відправка заявки на страховку.

Після цього, в телефонному режимі, фахівець зі страхування дасть повну консультацію і в залежності від вимог і потреб підбере оптимальний страховий поліс в одній з провідних страхових компаній.

«Де оформити страхування для туристів?»

Оформити страхування туриста можна, скориставшись послугами та рядом переваг онлайн-сервісу inbrok.

При покупці страхового поліса через сайт, клієнт отримує:

  • Великий вибір серед перевірених Страховиків, повний асортимент їх страхових продуктів, акцій і знижок.
  • Швидкий і легкий попередній розрахунок вартості страховки.
  • Повну інформацію про кожний страховий продукт в доступній формі.
  • Можливість заощадити за рахунок великого вибору страховиків.
  • Широкий діапазон варіантів оплати і доставки.

Онлайн-оформлення страхового поліса вимагає набагато менше часу і зусиль і дає більше необхідної інформації для поїздки за кордон, в порівнянні з походами по окремим страховим компаніям. А з компанією inbrok весь процес вибору і оформлення стає ще легше, зручніше і швидше.

Багато з нас, при виборі того чи іншого бізнес-партнера, дотримуються рекомендацій друзів, рідних, різноманітним рейтингам та спеціалізованим форумам в Інтернеті, а також бренду та місцерозташуванням того чи іншого постачальника. Не рідко на наш вибір впливають різні акції, бонуси і подарунки, хоча потрібно розуміти, що все одно хтось за це заплатить, і вже, швидше за все - не продавець.

Для вибору страхової компанії при покупці поліса ОСЦВ, безумовно, можна покладатися на вищенаведені аргументи. Ми ж розглянемо вибір СК, при рівних інших умовах, тому що думки людей, навіть в колі друзів, можуть бути різними по одній Компанії: комусь швидко виплатили, комусь довше, комусь нагрубили, і т.д. (Суб'єктивні фактори).

Перше що Вам необхідно зрозуміти - для чого Вам потрібен цей продукт (поліс ОСЦВ)?

Якщо тільки «папірець» для поліції, і Ви впевнені, що проблеми постраждалої сторони ніколи не будуть Вашими - то Ваш критерій - ціна. Де дешевше, там і беріть, не звертаючи уваги ні на бренд Компанії, ні на умови (франшизу), ні на справжність документа. Але дана стаття - не для цієї категорії людей.

Для свідомих громадян, які відповідальні за свої дії перед іншими учасниками дорожнього руху, ми рекомендуємо звертати увагу на:

  1. Рівень страхової компанії - це ймовірність переходу проблеми від потерпілого (де Ви винуватець ДТП), безпосередньо, до Вас. Звісно, рівень компаній з іноземним капіталом, представлених на нашому страховому ринку і мають багаторічну історію за кордоном - найвищий. Ці Компанії завжди виконають свої зобов'язання, відповідно до умов договору. Також є ряд вітчизняних гравців, які прагнуть досягти рівня послуг Європейської якості, але дуже залежні від зміни ситуації в Країні, а також настроїв акціонерів. Ми постійно відслідковуємо такі Компанії і ті, хто відповідає вимогам на сьогодні і в найближчій перспективі (мінімум 1 рік) - представлені у нас на сайті.
  2. Участь СК в добровільному об'єднанні з надання послуги з прямого врегулювання. Цей список постійно змінюється, і при розрахунку вартості поліса на нашому сайті, дана інформація вказана. Суть цього об'єднання - потерпілий отримуватиме відшкодування від тієї Компанії, де ВІН САМ КУПИВ ПОЛІС. Потім страхові самі між собою розбираються по регресу від Компанії - винуватця. Тому, якщо у більшості учасників дорожнього руху будуть поліса компаній, що входять до цього об'єднання - то і виплати між ними будуть проходити і швидше і якісніше. А це, в свою чергу, збільшить рівень задоволеності водіїв і розуміння значущості даного виду страхування.
  3. Звертати увагу на проведення різних акцій, бонусів і знижок при купівлі супутніх продуктів. Ці маркетингові прийоми також враховані та описані в пропозиціях на нашому сайті.

ВДАЛОГО ВИБОРУ!

Для того, щоб підтвердити наявність страхування цивільної відповідальності, водієві транспортного засобу необхідно надати діючий страховий документ представнику уповноважених органів для подальшої його перевірки. Для підтвердження недостатньо пред'явити спеціальний стікер, потрібен саме страховий поліс. Це ж правило в рівній мірі діє і на страховку "Зелена карта", діючий страховий сертифікат потрібно надати Державній прикордонній службі України під час перетину кордону країни на автомобілі.

Поліс ОСЦВ - це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Купуючи цей вид страхування, в разі ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію витрат на ремонт транспортного засобу і лікування, якщо винуватцем аварії є власник поліса ОСЦВ.

КАСКО - це вже не страховка від відповідальності, це страхування автомобіля. В цьому випадку, страхова компанія покриває ремонт машини при настанні страхових випадків, зазначених у договорі. Страхова компанія здійснює виплату безпосередньо власникові договору, незалежно від його вини в ДТП.

Ідеальне співвідношення, це володіння обома видами полісів. Тоді, у разі ДТП, водій убезпечить себе від витрат по ремонту свого авто і від компенсації завданої ним шкоди потерпілому.

Суть поліса ДЦВ в тому, що він не є обов'язковим, але його покупка може істотно полегшити життя водієві. Страховий поліс Добровільної Громадянської Відповідальності збільшує страхову суму по   ОСЦВ.   ОСЦВ не завжди може повністю покрити всі витрати за завдану шкоду, так як ліміти за цим договором становлять 100 тис. грн. по майну третіх осіб.   Не завжди можна себе убезпечити від непередбачених витрат, особливо якщо зіткнувся з новим, дорогим позашляховиком.   Купуючи додаткову страховку, автомобіліст отримує можливість захистити себе від чималих грошових витрат   (від 100  тис. грн. до 1 млн. грн.)  на відшкодування збитку, що не зможе покрити обов'язкове страхування.

Щоб перевірити справжність поліса онлайн, потрібно відправити запит в ЦБД Моторного Транспортного Страхового Бюро. Для цього необхідно вписати номер машини або номер страховки і натиснути на пошук ( www.mtsbu.ua ). Якщо база не знаходить розшукуваний номер, то варто відправити запит повторно, перевіривши дані. Це може бути викликано затримкою при внесенні, якщо поліс був оформлений нещодавно. В цьому випадку, має сенс відправка нового запиту через пару днів. База може видавати на один запит кілька варіантів відповіді. Це обумовлено тим, що транспорт різних категорій може перебувати під одним номером.

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився? Вкажіть Ваші контактні дані та терміни закінчення дії поточного поліса,
 і ми заздалегідь повідомимо Вас, запропонувавши найкращий варіант продовження послуги
АКЦІЯ!
Для жителів житлового
масива «Оазіс»
Страхування квартири
всього за
30грн./кв.м.
Детальніше