Зелена карта
«Що таке Зелена карта?»
При виїзді в Європу або найближче зарубіжжя на особистому автомобілі страховка зелена карта потрібна обов'язково. З її допомогою можна уникнути додаткових витрат у разі аварії. Крім того, в ряді країн негативно ставляться до відсутності даного поліса і навіть залучають до адміністративної відповідальності.
Грін карта в Україні – це свого роду страховка ОСЦВ, але вже на міжнародному рівні. Такий вид страхування застосовується в країнах, які є членами міжнародної спілки автострахування (більше 40 країн).
Суть дії поліса полягає не в стандартному страхуванні автомобіля, а в збереженні коштів. Якщо винуватець ДТП – громадянин країни, в якій сталася аварія, то його страховка покриє всі витрати. У разі якщо водій з-за кордону, страхова виплата проводиться бюро «Зелена карта» країни, де сталася пригода.
«Скільки коштує Зелена карта?»
Гарантом на всі страхові виплати по Green card на території України є Моторне транспортне страхове бюро країни, яке об'єднує всіх страховиків, що займаються обов'язковим автострахуванням. Страхова компанія не має права оформляти поліси подібного типу, яка не є чинним членом МТСБУ.
Ціна на Зелену карту визначається за допомогою основних чинників:
- вид транспорту;
- обрана для поїздки країна;
- тривалість страхового договору.
Мінімальний термін страховки становить 15 днів, максимальний –рік. Тривалість договору визначає страхувальник, керуючись власними потребами і кількістю часу на відвідування країни.
Вартість Зеленої карти єдина у всіх страхових компаній і визначена МТСБУ. Варто зауважити, що ціна на поліс у нас нижче, в порівнянні з більшістю країн.
«Як розрахувати вартість зеленої карти?»
Для розрахунку вартості Грін карти від кращих страхових компаній на українському ринку потрібно на сайті компанії inbrok відкрити Калькулятор на зелену карту і в спливаючих списках вибрати тип транспортного засобу, країну призначення і бажаний термін дії договору страхування.
Після заповнення всіх полів і натискання кнопки «розрахувати», з'явиться список діючих пропозицій на поліси green карта від страхових компанії України, що мають необхідний вид страхової ліцензії.
В полі «Знижки» можна побачити всі поточні бонуси, які пропонують страхові компанії при замовленні автостраховки Зелена карта в Києві за допомогою сервісу inbrok.
Кожен оформлений на сайті поліс відразу ж потрапляє в базу МТСБУ, де йому присвоюється індивідуальний код, який буде прописаний в самому страховому документі.
«Де оформити Зелену карту?»
Після розрахунку вартості і вибору відповідного страховика, потрібно оформити замовлення.
Оформлення зеленої карти за допомогою inbrok здійснюється двома способами:
- По телефону або електронній пошті. Потрібно просто вказати контактний номер і консультант передзвонить по ньому найближчим часом для заповнення форми в телефонному режимі.
- Заповнення онлайн форми. Самостійне заповнення в режимі онлайн також не займає багато часу і не вимагає додаткових навичок. Бланк складається з інформації про водія, про автомобіль, терміну дії страховки, способів доставки і оплати. Після заповнення всіх полів потрібно натиснути кнопку«Оформити».
Сервіс inbrok надає автовласникові можливість швидко визначити вартість поліса, вибрати відповідного страховика з діючою державною ліцензією і оформити Green card не виходячи з дому.
- Купівля ОСЦВ - на якому страховику зупинитися?
- Які документи підтверджують страхування цивільної відповідальності?
- Чим відрізняється КАСКО від ОСЦВ?
- Навіщо купувати поліс ДЦВ?
- Як перевірити поліс онлайн?
Багато з нас, при виборі того чи іншого бізнес-партнера, дотримуються рекомендацій друзів, рідних, різноманітним рейтингам та спеціалізованим форумам в Інтернеті, а також бренду та місцерозташуванням того чи іншого постачальника. Не рідко на наш вибір впливають різні акції, бонуси і подарунки, хоча потрібно розуміти, що все одно хтось за це заплатить, і вже, швидше за все - не продавець.
Для вибору страхової компанії при покупці поліса ОСЦВ, безумовно, можна покладатися на вищенаведені аргументи. Ми ж розглянемо вибір СК, при рівних інших умовах, тому що думки людей, навіть в колі друзів, можуть бути різними по одній Компанії: комусь швидко виплатили, комусь довше, комусь нагрубили, і т.д. (Суб'єктивні фактори).
Перше що Вам необхідно зрозуміти - для чого Вам потрібен цей продукт (поліс ОСЦВ)?
Якщо тільки «папірець» для поліції, і Ви впевнені, що проблеми постраждалої сторони ніколи не будуть Вашими - то Ваш критерій - ціна. Де дешевше, там і беріть, не звертаючи уваги ні на бренд Компанії, ні на умови (франшизу), ні на справжність документа. Але дана стаття - не для цієї категорії людей.
Для свідомих громадян, які відповідальні за свої дії перед іншими учасниками дорожнього руху, ми рекомендуємо звертати увагу на:
- Рівень страхової компанії - це ймовірність переходу проблеми від потерпілого (де Ви винуватець ДТП), безпосередньо, до Вас. Звісно, рівень компаній з іноземним капіталом, представлених на нашому страховому ринку і мають багаторічну історію за кордоном - найвищий. Ці Компанії завжди виконають свої зобов'язання, відповідно до умов договору. Також є ряд вітчизняних гравців, які прагнуть досягти рівня послуг Європейської якості, але дуже залежні від зміни ситуації в Країні, а також настроїв акціонерів. Ми постійно відслідковуємо такі Компанії і ті, хто відповідає вимогам на сьогодні і в найближчій перспективі (мінімум 1 рік) - представлені у нас на сайті.
- Участь СК в добровільному об'єднанні з надання послуги з прямого врегулювання. Цей список постійно змінюється, і при розрахунку вартості поліса на нашому сайті, дана інформація вказана. Суть цього об'єднання - потерпілий отримуватиме відшкодування від тієї Компанії, де ВІН САМ КУПИВ ПОЛІС. Потім страхові самі між собою розбираються по регресу від Компанії - винуватця. Тому, якщо у більшості учасників дорожнього руху будуть поліса компаній, що входять до цього об'єднання - то і виплати між ними будуть проходити і швидше і якісніше. А це, в свою чергу, збільшить рівень задоволеності водіїв і розуміння значущості даного виду страхування.
- Звертати увагу на проведення різних акцій, бонусів і знижок при купівлі супутніх продуктів. Ці маркетингові прийоми також враховані та описані в пропозиціях на нашому сайті.
ВДАЛОГО ВИБОРУ!
Для того, щоб підтвердити наявність страхування цивільної відповідальності, водієві транспортного засобу необхідно надати діючий страховий документ представнику уповноважених органів для подальшої його перевірки. Для підтвердження недостатньо пред'явити спеціальний стікер, потрібен саме страховий поліс. Це ж правило в рівній мірі діє і на страховку "Зелена карта", діючий страховий сертифікат потрібно надати Державній прикордонній службі України під час перетину кордону країни на автомобілі.
Поліс ОСЦВ - це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Купуючи цей вид страхування, в разі ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію витрат на ремонт транспортного засобу і лікування, якщо винуватцем аварії є власник поліса ОСЦВ.
КАСКО - це вже не страховка від відповідальності, це страхування автомобіля. В цьому випадку, страхова компанія покриває ремонт машини при настанні страхових випадків, зазначених у договорі. Страхова компанія здійснює виплату безпосередньо власникові договору, незалежно від його вини в ДТП.
Ідеальне співвідношення, це володіння обома видами полісів. Тоді, у разі ДТП, водій убезпечить себе від витрат по ремонту свого авто і від компенсації завданої ним шкоди потерпілому.
Суть поліса ДЦВ в тому, що він не є обов'язковим, але його покупка може істотно полегшити життя водієві. Страховий поліс Добровільної Громадянської Відповідальності збільшує страхову суму по ОСЦВ. ОСЦВ не завжди може повністю покрити всі витрати за завдану шкоду, так як ліміти за цим договором становлять 100 тис. грн. по майну третіх осіб. Не завжди можна себе убезпечити від непередбачених витрат, особливо якщо зіткнувся з новим, дорогим позашляховиком. Купуючи додаткову страховку, автомобіліст отримує можливість захистити себе від чималих грошових витрат (від 100 тис. грн. до 1 млн. грн.) на відшкодування збитку, що не зможе покрити обов'язкове страхування.
Щоб перевірити справжність поліса онлайн, потрібно відправити запит в ЦБД Моторного Транспортного Страхового Бюро. Для цього необхідно вписати номер машини або номер страховки і натиснути на пошук ( www.mtsbu.ua ). Якщо база не знаходить розшукуваний номер, то варто відправити запит повторно, перевіривши дані. Це може бути викликано затримкою при внесенні, якщо поліс був оформлений нещодавно. В цьому випадку, має сенс відправка нового запиту через пару днів. База може видавати на один запит кілька варіантів відповіді. Це обумовлено тим, що транспорт різних категорій може перебувати під одним номером.
і ми заздалегідь повідомимо Вас, запропонувавши найкращий варіант продовження послуги