Замовити дзвінок
Залишити заявку

ОСЦВ

Обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності
Введіть дані по ТЗ Оберіть страхову компанію Підтвердіть замовлення
Виберіть об'єм двигуна Вашого автомобіля
Вкажіть місто реєстрації Вашого автомобіля згідно технічного паспорта (цифри позначають номер МРЕВ)
Чи використовується автомобіль в комерційних цілях (таксі)
Пільга надається: учаснику війни, інваліду II групи, особи потерпілого в наслідок Чорнобильської катастрофи (I-ой, II-ої групи), пенсіонеру
Вкажіть стаж водіння згідно посвідчення водія
Частина збитку, який страхова компанія не відшкодовує.
Калькулятор для розрахунку обов'язкового страхування автоцивільної відповідальності

«Що таке ОСЦВ»

Розшифровка абревіатури розкриває її значення –Обов'язкове Cтрахування Автоцивільної Відповідальності. Купуючи «автоцивілку», власник захищає себе від проблем і грошових витрат, які виникнуть в результаті ДТП, якщо він є винуватцем. Страхова компанія бере на себе всі витрати (в межах лімітів 100/200). Точно також і навпаки, якщо винен опонент – його страховка ОСЦВ покриває Ваші витрати. У разі спільної провини розмір виплат по обидва боки залежить від реального збитку і ступеня відповідальності за нього кожного з водіїв. Зазвичай питання врегулюється 50/50, але в складних ситуаціях ступінь винності і відсотки виплат визначаються через суд. Потрібно завжди пам'ятати, що розмір збитку по ОСЦВ завжди розраховується з урахуванням зносу автомобіля.

Оформивши страховий поліс ОСЦВ в Україні, власник авто захищає не свою власність, а гроші, які потрібно буде витратити, якщо він є винуватцем аварійної ситуації.

«Скільки коштує страховка ОСЦВ?»

Варто відзначити, що ціна на страховку не відрізняється в залежності від вибору страхової компанії і є фіксованою.  Ціна на страхування авто визначаються чинним законодавством України за допомогою тарифів, які так само розроблені державою і низкою коефіцієнтів, розмір яких страхова компанія вибирає самостійно, плануючи свою тарифну політику.

Показники, по яким визначається вартість страховки ОСЦВ:

 • вид транспорту ( вантажний чи легковий);
 • статус власника (юридичне чи фізичне лице);
 • регіон (за законом ціна може відрізнятися в залежності від місця розташування);
 • показники авто (потужність/об'єм двигуна), рік випуску ТЗ, наявність аварій в минулому і їх умови);
 • вантажопідйомність (тільки для вантажного транспорту);
 • термін оформлення страховки;
 • сфери використання транспортного засобу.

Як розрахувати страховку ОСЦВ»

Раніше розрахунок вартості страховки був трудомістким і займав час. Клієнтові потрібно було їхати до відділення страхової компанії або робити запити в різну кількість страхових компаній, щоб порівняти ціни і бренди СК. Сьогодні, прорахувати ціну поліса можна використовуючи ОСЦВ калькулятор. Цей спосіб не вимагає ні витрат часу ні зусиль.

Щоб легко прорахувати страхування авто в Києві, компанія Inbrok надає автовласникові зручний і простий в користуванні онлайн-калькулятор. Використовувати його може кожен бажаючий в будь-який зручний для себе час. Для роботи з онлайн-калькулятором не потрібні ніякі додаткові навики або знання. З його допомогою буде отримана необхідна інформація, а сам процес займе кілька хвилин.

Калькулятор визначить найбільш відповідні страхові компанії для конкретного авто. Щоб придбати страховку, потрібно натиснути кнопку «Купити» навпроти обраної компанії.

«Де оформити ОСЦВ»

Сервіс Inbrok надає клієнту можливість оформити ОСЦВ за допомогою мережі Інтернет. Такий вид оформлення практикують більше 70% прогресивних страхових компаній по всьому світу.

Основні переваги купівлі поліса за допомогою Inbrok:

 • Економія сил і часу. 5 хвилин на оформлення і швидка доставка страховки зручним для Вас способом.
 • Економія коштів. За рахунок наданого вибору компаній, можна підібрати відповідний тариф і скористатися знижками від страхових компаній.
 • Зручність. Швидке оформлення та економія часу на аналізі страхових компаній.
 • Надійність. Сервіс співпрацює тільки з перевіреними страховими компаніями.
 • Безпека. Компанія Inbrok дає гарантію на справжність і оригінальність всіх оформлюваних полісів, як уповноважений представник страхових компаній, представлених на сайті.

Багато з нас, при виборі того чи іншого бізнес-партнера, дотримуються рекомендацій друзів, рідних, різноманітним рейтингам та спеціалізованим форумам в Інтернеті, а також бренду та місцерозташуванням того чи іншого постачальника. Не рідко на наш вибір впливають різні акції, бонуси і подарунки, хоча потрібно розуміти, що все одно хтось за це заплатить, і вже, швидше за все - не продавець.

Для вибору страхової компанії при покупці поліса ОСЦВ, безумовно, можна покладатися на вищенаведені аргументи. Ми ж розглянемо вибір СК, при рівних інших умовах, тому що думки людей, навіть в колі друзів, можуть бути різними по одній Компанії: комусь швидко виплатили, комусь довше, комусь нагрубили, і т.д. (Суб'єктивні фактори).

Перше що Вам необхідно зрозуміти - для чого Вам потрібен цей продукт (поліс ОСЦВ)?

Якщо тільки «папірець» для поліції, і Ви впевнені, що проблеми постраждалої сторони ніколи не будуть Вашими - то Ваш критерій - ціна. Де дешевше, там і беріть, не звертаючи уваги ні на бренд Компанії, ні на умови (франшизу), ні на справжність документа. Але дана стаття - не для цієї категорії людей.

Для свідомих громадян, які відповідальні за свої дії перед іншими учасниками дорожнього руху, ми рекомендуємо звертати увагу на:

 1. Рівень страхової компанії - це ймовірність переходу проблеми від потерпілого (де Ви винуватець ДТП), безпосередньо, до Вас. Звісно, рівень компаній з іноземним капіталом, представлених на нашому страховому ринку і мають багаторічну історію за кордоном - найвищий. Ці Компанії завжди виконають свої зобов'язання, відповідно до умов договору. Також є ряд вітчизняних гравців, які прагнуть досягти рівня послуг Європейської якості, але дуже залежні від зміни ситуації в Країні, а також настроїв акціонерів. Ми постійно відслідковуємо такі Компанії і ті, хто відповідає вимогам на сьогодні і в найближчій перспективі (мінімум 1 рік) - представлені у нас на сайті.
 2. Участь СК в добровільному об'єднанні з надання послуги з прямого врегулювання. Цей список постійно змінюється, і при розрахунку вартості поліса на нашому сайті, дана інформація вказана. Суть цього об'єднання - потерпілий отримуватиме відшкодування від тієї Компанії, де ВІН САМ КУПИВ ПОЛІС. Потім страхові самі між собою розбираються по регресу від Компанії - винуватця. Тому, якщо у більшості учасників дорожнього руху будуть поліса компаній, що входять до цього об'єднання - то і виплати між ними будуть проходити і швидше і якісніше. А це, в свою чергу, збільшить рівень задоволеності водіїв і розуміння значущості даного виду страхування.
 3. Звертати увагу на проведення різних акцій, бонусів і знижок при купівлі супутніх продуктів. Ці маркетингові прийоми також враховані та описані в пропозиціях на нашому сайті.

ВДАЛОГО ВИБОРУ!

Для того, щоб підтвердити наявність страхування цивільної відповідальності, водієві транспортного засобу необхідно надати діючий страховий документ представнику уповноважених органів для подальшої його перевірки. Для підтвердження недостатньо пред'явити спеціальний стікер, потрібен саме страховий поліс. Це ж правило в рівній мірі діє і на страховку "Зелена карта", діючий страховий сертифікат потрібно надати Державній прикордонній службі України під час перетину кордону країни на автомобілі.

Поліс ОСЦВ - це обов'язкове страхування автоцивільної відповідальності. Купуючи цей вид страхування, в разі ДТП, постраждала сторона отримує компенсацію витрат на ремонт транспортного засобу і лікування, якщо винуватцем аварії є власник поліса ОСЦВ.

КАСКО - це вже не страховка від відповідальності, це страхування автомобіля. В цьому випадку, страхова компанія покриває ремонт машини при настанні страхових випадків, зазначених у договорі. Страхова компанія здійснює виплату безпосередньо власникові договору, незалежно від його вини в ДТП.

Ідеальне співвідношення, це володіння обома видами полісів. Тоді, у разі ДТП, водій убезпечить себе від витрат по ремонту свого авто і від компенсації завданої ним шкоди потерпілому.

Суть поліса ДЦВ в тому, що він не є обов'язковим, але його покупка може істотно полегшити життя водієві. Страховий поліс Добровільної Громадянської Відповідальності збільшує страхову суму по   ОСЦВ.   ОСЦВ не завжди може повністю покрити всі витрати за завдану шкоду, так як ліміти за цим договором становлять 100 тис. грн. по майну третіх осіб.   Не завжди можна себе убезпечити від непередбачених витрат, особливо якщо зіткнувся з новим, дорогим позашляховиком.   Купуючи додаткову страховку, автомобіліст отримує можливість захистити себе від чималих грошових витрат   (від 100  тис. грн. до 1 млн. грн.)  на відшкодування збитку, що не зможе покрити обов'язкове страхування.

Щоб перевірити справжність поліса онлайн, потрібно відправити запит в ЦБД Моторного Транспортного Страхового Бюро. Для цього необхідно вписати номер машини або номер страховки і натиснути на пошук ( www.mtsbu.ua ). Якщо база не знаходить розшукуваний номер, то варто відправити запит повторно, перевіривши дані. Це може бути викликано затримкою при внесенні, якщо поліс був оформлений нещодавно. В цьому випадку, має сенс відправка нового запиту через пару днів. База може видавати на один запит кілька варіантів відповіді. Це обумовлено тим, що транспорт різних категорій може перебувати під одним номером.

Сподобався наш сервіс, але термін Вашої страховки ще не закінчився? Вкажіть Ваші контактні дані та терміни закінчення дії поточного поліса,
 і ми заздалегідь повідомимо Вас, запропонувавши найкращий варіант продовження послуги
АКЦІЯ!
Для жителів житлового
масива «Оазіс»
Страхування квартири
всього за
30грн./кв.м.
Детальніше